‹ Prev
Next ›
Advantus Fusion Collection Business Card Holder - 3" Height x 3" Width x 2.5" Depth - Plastic, Polystyrene - Gray, Black - 1 Each
2 Stock Available
$3.57
Product Details
General Information
| Product Color | Gray ~ Black |
| Product Name | Fusion Collection Business Card Holder |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Width | 3" |
| Depth | 2.5" |
| Country of Origin | China |
| Application/Usage | Business Card |
| Height | 3" |
| Features | Durable |
| Manufacturer | Advantus Corp |
Product Information
| Brand | Legamaster |
| Type | SmartPhone Holder |
Overview
Bring a clean, modern look to your office with this business card holder. As part of the Advantus Fusion Collection, it features rolled high-gloss edges that provide a bold contrast and perfect pop of color against the slightly textured exterior surface for the perfect balance of color and design. Business card holder holds approximately 50 cards. It is made of durable polystyrene.
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
Reviews
No Reviews