‹ Prev
Next ›
APC by Schneider Electric NetShelter WX Caster Kit - Black - 1 Each
Ships in 3-5 Business Days
Non-Returnable
$196.40
Product Details
General Information
| Product Color | Black |
| Product colour | Black |
| Weight | 2.74 kg |
| Package width | 578 mm |
| Package depth | 546 mm |
| Package height | 89 mm |
| Package weight | 5 kg |
| Compliance certificates | RoHS |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
Product Information
| Brand | APC by Schneider Electric |
| Type | Caster |
Overview
Caster kit for NetShelter WX for floor and mobile applications
From the Manufacturer
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
Additional Documentation
Reviews
No Reviews