‹ Prev
Next ›
Genuine Joe Plastic Table Covers - 108" Length x 54" Width - Plastic - Black - 1 Pack
1 Stock Available
$11.63
Product Details
General Information
| Cover/Sheet Width | 54" |
| Cover/Sheet Length | 108" |
| Product Color | Black |
| Product Material | Plastic |
| Product Name | Plastic Table Covers |
| Packaged Quantity | 6 / Pack |
| Manufacturer Website Address | http://www.genuinejoe.com |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | China |
| Height | 2" |
| Manufacturer | Genuine Joe |
Product Information
| Brand | Genuine Joe |
| Type | Table Cover |
Overview
Present a clean, uniform look for your next banquet, party or function with this table cover. Thick, durable design resists rips and tears to hold up throughout your entire event. Pre-cut table cover is designed to fit standard-size cafeteria and conference tables.
From the Manufacturer
Also Consider
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
Reviews
No Reviews