‹ Prev
Next ›
Officemate 2200 Series Large Pencil Cup - 4.5" Height x 5" Width x 3.8" Depth - Plastic - Black - 1 Each
2 Stock Available
$15.37
Product Details
General Information
| Product Color | Black |
| Product Name | 2200 Series Large Pencil Cup |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Width | 5" |
| Depth | 3.8" |
| Country of Origin | China |
| Height | 4.5" |
| Features | Non-skid Base |
| Manufacturer | Officemate, LLC |
Product Information
| Brand | Officemate |
| Type | Pen/Pencil Holder |
Overview
2200 Series Large Pencil Cup features a stylish, contemporary look with smooth, rounded lines and a polished surface. Design includes three stepped compartments to keep your items separated and organized. Nonbase skid keeps your pencil cup in place. Heavyweight, plastic construction provides long-lasting use.
From the Manufacturer
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
Reviews
No Reviews