‹ Prev
Next ›
Officemate Literature/Magazine Holder - Vertical - 12.2" Height x 10.3" Width x 4.3" Depth - Plastic - Translucent Gray - Sturdy, Durable, Reusable - 1 Each
5 Stock Available
$30.20
Product Details
General Information
| Product Color | Translucent Gray |
| Product Name | Literature/Magazine Holder |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Width | 10.3" |
| Application/Usage | Magazine |
| Depth | 4.3" |
| Country of Origin | China |
| Manufacturer | Officemate, LLC |
| Features | Sturdy ~ Durable ~ Reusable |
| Height | 12.2" |
Product Information
| Brand | Legamaster |
| Type | SmartPhone Holder |
Overview
Keep different-sized reading materials together and organized on tables, desks or shelves in this Recycled Magazine File. Vertical design helps declutter and free up space. It is made from eco-friendly, recycled plastic bottles to help reduce environmental impact. Durable, sturdy material guarantees long-lasting, reliable strength. Translucent design elevates your home, school or office with a modern, stylish look.
From the Manufacturer
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
Reviews
No Reviews