<
>
Officemate Ringbinder Clipboard Storage Box - 8 19/64" x 11 45/64" , 8 1/2" x 11" Sheet Size - Spring Clip - Plastic - Charcoal - 1 Each
2 Stock Available
Product Details
General Information
| Board Material | Plastic |
| Product Color | Charcoal |
| Sheet Standard | A4 ~ Letter |
| Sheet Size | 8 19/64" Width x 11 45/64" Length ~ 8 1/2" Width x 11" Length |
| Width | 10.8" |
| Product Name | Ringbinder Clipboard Storage Box |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Manufacturer | Officemate, LLC |
| Manufacturer Website Address | http://www.officemate.com |
| Country of Origin | China |
| Depth | 2" |
| Assembly Required | No |
Product Information
| Brand | Officemate |
| Type | Storage Clipboard |
Overview
Also Consider
-
Product Code: SAU2101819 Stock Available
-
Product Code: SAU2101732 Stock Available
-
Product Code: SAU1101746 Stock Available
-
Product Code: SAU1051913 Stock Available
-
Product Code: SAU1051746 Stock Available
-
Product Code: SAU1001712 Stock Available
-
Product Code: SAU0055822 Stock Available
-
Product Code: SAU005334 Stock Available
-
Product Code: OIC8320012 Stock Available
-
Product Code: SAU005349 Stock Available
Alternative Products
Reviews
No Reviews
