‹ Prev
Next ›
U Brands Vena Trash Can - 14.2" Height x 12.2" Width x 6" Depth - Metal - Black - 1 Each
$36.32
Product Details
General Information
| Capacity | 6 gal |
| Product Color | Black |
| Width | 12" |
| Product Name | Vena Desk Organization Collection Waste Basket |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Country of Origin | China |
| Depth | 6" |
| Manufacturer Website Address | http://www.ubrands.com |
| Manufacturer | U Brands |
| Height | 14" |
Product Information
| Brand | Genware |
| Type | Waste Receptacle |
Overview
Vena Collection desk accessories add a touch of modern style to your desk or office while providing the reliable functionality you need to get the job done. Wastebasket keeps your work space clean and tidy. Metal with contemporary, geometric design in black delivers a classy touch. Organize your space at home, office or school by adding a desk organizer, tabletop file tray or the entire Vena Collection (none included). Unique desk accessories are the perfect office gift. U Brands desk accessories are designed with you in mind.
From the Manufacturer
Also Consider
-
Product Code: SPR02160CT3 Stock Available
-
Product Code: RCP2543GRA4 Stock Available
-
Product Code: RCP254300BG1 Stock Available
-
Product Code: LLR527702 Stock Available
-
Product Code: SAF9718BL3 Stock Available
-
Product Code: RCP295500BG37 Stock Available
-
Product Code: OIC222624 Stock Available
Alternative Products
Reviews
No Reviews