<
>
StarTech.com Multi-input to HDMI Automatic Switch and Converter - 4K
Non-Returnable Product
Product Details
General Information
| VGA In | Yes |
| TAA Compliant | Yes |
| Number of VGA Inputs | 1 |
| Number of Displays Supported | 1 |
| Number of HDMI Inputs | 2 |
| Number of Input Devices Supported | 4 |
| Connectivity Technology | Cable |
| Graphics Modes | 4K UHD |
| HDMI In | Yes |
| Warranty | 2 Year Warranty |
| Manufacturer | StarTech |
| Dimensions | 105x161x41mm |
| Form | AV Adapter |
| Weight | 615g |
Product Information
| Brand | StarTech |
| Type | Audio/Video Switchbox |
Overview
Also Consider
Alternative Products
Additional Documentation
Reviews
No Reviews
